نرم افزار crm اندروید

دانلود نرم افزار crm اندروید

اپلیکیشن crm اندروید با قابلیت ذخیره تماس های ورودی و همچنین دسته بندی مشتریان
و ارسال اس ام اس تبلیغاتی پس از تماس تلفنی.

نرم افزار crm اندروید
entity is null

فقط با یک کلیک اپلیکیشن ما را
دانلود کنید و لذت ببرید

امکانات نرم افزار crm

ذخیره سریع شماره تماس پس از اتمام تماس یک پنجره پاپ اپ بر روی گوشی شما نمایش داده می شود که می توانید با یک کلیک شماره مشتری را با درج نام و توضیحات یا بدون نام و توضیحات در اپلیکیشن ذخیره نمایید.
ارسال پیام از طریق واتس آپ پس از اتمام تماس از طریق پنجره پاپ اپ می توانید بر روی آیکن واتس آپ کلیک نمایید و پیام های خود را از طریق واتس آپ برای مشتریخود ارسال نمایید.
ارسال سریع اس ام اس تبلیغاتی پیام های تبلیغاتی خود ( ارسال کارت ویزیت الکترونیکی یا عضویت در اینستاگرام ) را درج نمایید و پس از اتمام تماس با یک کلیک برای مشتری خود ارسال نمایید.
تعریف دسته بندی مشتریان دسته بندی مشتریان خود را بر اساس محصولی که خرید میکنند و یا هر زمینه ی دیگری انجام دهید و شماره مشتریان را در دسته بندی هایی که تعریف کردید درج نمایید.
امکان بک آپ از شماره ها و نرم افزار در صورتی که میخواهید گوشی خود را reset کنید ابتدا باید از اطلاعات اپلیکیشن نسخه پشتیان گرفته و بر روی کارت SD خود ذخیره نمایید و پس از ریست کردن مجدد اطلاعات را بازیابی نمایید..
ذخیره شماره مشتریان در دسته بندی های تعریف شده به راحتی مشتریان خود را دسته بندی کرده و شماره مشتریان خود را در دسته بندی های از قبل تعریف شده درج نمایید...
entity is null